roční výcvik pro lektory

získáte kvalifikaci lektora mindfulness

Srdečně Vás zvu do ročního výcviku pro lektory Relational Mindfulness Training (RMT)Výcvik zahrnuje sedm víkendových setkání a jedno pětidenní setkání o celkovém počtu 130 prezenčních hodin.

Absolvováním výcviku získáte kvalifikaci pro vedení osmitýdenního kurzu Relational Mindfulness Training (RMT). Osvojíte si také dovednosti pro vedení všech základních praxí mindfulness (všímavosti) a laskavosti a naučíte se facilitovat porady a diskuse.

Výcvik vedu společně s Janem Burianem a Robertem Kučerou.

Tento výcvik bude již třetím úspěšně realizovaným lektorským výcvikem RMT. Jako absolventům lektorského výcviku Vám nabídneme nejen možnost tento program učit, ale stát se jeho spolutvůrci a pomoci nám tento program dále vylepšovat a šířit ho do dalších oblastí (základní vzdělávání, klinické prostředí, apod.) i regionů.

Výcvik bude probíhat v Ekocentru Loutí, které je situováno do krásné přírodu u Slapské přehrady (cca 35 Km od Prahy). První setkání bude zahájeno v pátek 17. 10. 2025 v 18:00. 

Skupina je omezena na 18 lidí.  

Pro závazné přihlášení se stačí zaregistrovat prostřednictvím formuláře na konci této stránky, na základě toho Vás vyzveme k úhradě  15 % zálohy z celkové ceny kurzu. Po uhrazení zálohy budete mít rezervované místo.

Máte jakékoliv dotazy?

marek.vich@mindfulnessclub.cz

+420 724 890 016

Aktuálně vypsané kurzy a výcviky

letní kemp

2024-07-25 | Mindful Camp: Letní oslava přítomnosti

Srdečně Vás zvu na letní všímavou oslavu v přírodě a jedinečné osobní setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života. Tato akce je možnost, jak se potkat osobně v přítomnosti spousty dalších skvělých lidí, jógy i mindfulness.

posílení vitality

Cirkadiánní kód

Dozvíte se, jak se více skamarádit se svým tělem a jeho biologickými hodinami a nastavit svůj život směrem k většímu zdraví i efektivitě.