Optimalizace biorytmů & životního stylu

DOZVÍTE SE JAK POSÍLIT svoji vitalitu, efektivitu a zdraví

Zdraví, efektivita a zvládání psychické zátěže jsou jedny z nejprobíranějších témat současnosti. Výzkumy na pomezí biologie, psychologie a neurověd nám naznačují, že jeden z klíčových prvků na cestě ze zdraví a efektivitě je optimalizace našeho životního stylu tak, aby byl více v souladu s našimi cirkadiánními rytmy.

Na workshopu se dozvíte, jak můžete svůj život znovu uvést více do souladu s přirozeností vašeho těla i jeho biologických hodin. Dozvíte se, jak se můžete více skamarádit se svým tělem a nastavit svůj život směrem k většímu zdraví i efektivitě.

Co se dozvíte

Jak zlepšit svůj spánek.

Jak účinně relaxovat a odpočívat.

Jak mít více energie na práci i na osobní život.

Jak snížit škodlivé účinky stresu a předcházet vyhoření.

Jak efektivněji řešit své každodenní úkoly.

Co jsou cirkadiánní rytmy

Cirkadiánní rytmy jsou vnitřními hodinami našeho organismu, které řídí naši aktivitu i odpočinek, bdělosti i spánek, stravování i trávení, stres i zklidnění – zkrátka vše, co je klíčové pro náš život. Žijeme však ve společnosti, která je natolik hektická, že se většina z nás od svých přirozených rytmů odpojila a došlo k jejich rozladění. V důsledku toho můžeme čelit únavě, poruchám spánku, přílišnému stresu, stravovacím problémům nebo poruchám paměti.

Jaké techniky a principy si osvojíte

metody a principy optimalizace svého každodenního fungování, aby bylo v souladu s přirozenými rytmy těla.

analýza vlastního cirkadiánního kódu v oblastech zdraví, psychiky a denních návyků

metody “akční tabulky” a “checklistu návyků” pro analýzu a změnu návyků spojených se stravováním, pohybem a spánkem.

 meditace mindfulness “body-scan” pro lepší vnímání vlastního těla a jeho potřeb

Pro koho je školení vhodné

Pokud se chcete podpořit vitalitu, efektivitu i zdraví lidem ve vašem týmu nebo organizaci, toto školení vás v tom podpoří. Informace, které se na školení dozvíte jsou jednoduché a snadno stravitelné. Povedou vás k tomu, abyste uvedli vás životní styl (především spojený se spánkem, pohybem a stravováním) více do rovnováhy začali více naslouchat vlastnímu tělu. 

Podmínky a školení

Školení je možné realizovat prezenčně (živě ve fyzických prostorech) nebo online. 

Dle počtu lidí si můžete objednat buď workshop (do 20-ti lidí), přednášku (nad 20 lidí) nebo individuální sezení. Školení je možné realizoval jako dvouhodinové, půldenní (3,5 h) nebo celodenní (7 h). 

Pokud máte o školení zájem, stačí vyplnit tabulku níže. Na základě toho vám pošlu nezávaznou cenovou nabídku a více informací. Pokud preferujete telefonickou dohodu, zavolejte mi na můj telefon + 420 724 890 016. 

Těším se na naši spolupráci. 

 

Máte o školení zájem? Napište mi