Jak vám mohu pomoci

konzultace, kurzy & podcasty

Jako lektor mindfulness a terapeut Vám přináším účinné praktické přístupy založené zejména na mindfulness a sebelaskavosti. Díky tomu se naučíte žít s větší lehkostí i radostí a uděláte významný krok se zlepšení psychického i fyzického  zdraví.  
 
Všechny metody a principy, které předávám jsou prověřeny mou každodenní praxí a životními zkušenostmi. Mnohé z nich jsou ověřeny i vědecky

CO si odnesete z mých kurzů, konzultací a podcastů

NAUČÍTE SE
ZVLÁDAT STRES, A NEPŘÍJEMNÉ
EMOCE

Získáte více
síly, energie a motivace do každého dne

posílíte a
upevníte své psychické i fyzické zdraví

Co nabízím

ONLINE KURZY

Naučte se zvládat stres a nepříjemné emoce. Na mých online kurzech se naučíte rozvíjet mindfulness a ladskavost z pohodlí vašeho domova.

Kurzy pro firmy

Pořádám kurzy pro firemní klienty. Pokud máte chuť pomoci vašim zaměstnancům lépe zvládat stres, zvyšovat pracovní efektivitu i rozvíjet rovnováhu mezi osobním a pracovním životem, rád vám pomohu.

konzultace & terapie

Nabízím vám možnost rozvinout psychickou stabilitu, životní rovnováhu, osobní efektivitu. Každá konzultace a terapie je pro mě dobrodružstvím a mám velikou radost, když své klienty vidím růst a sílit v osobním i pracovním životě.

mindful podcast

Pokud s mindfulness (všímavostí) a laskavostí začínáte nebo jste o něm ješte neslyšeli, skrze mé podcasty s nimi můžete snadno začít. Pokud tyto přístupy znáte nebo praktikujete, věřím, že vám pomohu vaše poznání prohloubit

kurzy a workshopy

Pořádám také živé a online akce pro veřejnost – workshopy, kurzy i konference. Především z oblastní mindfulness, sebelaskavosti a osobního rozvoje. Jste na nich srdečně vítáni.