Kurzy pro firmy

naučím vás lépe zvládat stres a cítit více vitality v práci

Pořádám workshopy, přednášky i kurzy pro firmy, neziskové organizace i vzdělávací instituce – naživo i online.

Mým cílem je pomoci lidem ve vaší organizaci nebo týmu lépe zvládat stres a emoce, zvýšit psychickou sílu a odolnost, zefektivnit práci s časem a posílit vitalitu

Mé školení se opírají především o rozvoj mindfulness a sebelaskavosti, dále technik time-managementu, snižování prokrastinace a optimamizaci návyků a biorytmů.

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky ověřené kvality psychického rozkvětu

Pomohu Vám rozvíjet mindfulness a sebelaskavost, které májí vědecky dokázané příznivé efekty na lepší zvládání stresu, prevenci vyhoření, zlepšení pracovních vztahů i zvýšení efektivity a pracovní angažovanosti. Popularitu mindfulness a sebelaskavosti v organizacích pomohly získat společnosti jako Google, McKinsey nebo Intel, které začaly aplikovat kurzy a workshopy jako jedny z prvních. Dnes se již mindfulness hojně praktikuje vše všech typech i velikostech společností.

Témata, která školím

Abych vám začátek naší spolupráce usnadnil, připravil jsem balíčky základních témat. Pro více informací o tématech na něj stačí kliknout. Pokud vás některé téma osloví, stačí vyplnit přiložený formulář a naše spolupráce může začít.

zvýšení efektivity

Mindfulness a Time management

Naučíte se lépe plánovat svůj čas, zlepšit své návyky a efektivněji dosahovat svých pracovních cílů a efektivně eliminovat vyrušení.

posílení vitality

Cirkadiánní kód

Dozvíte se, jak se více skamarádit se svým tělem a jeho biologickými hodinami a nastavit svůj život směrem k většímu zdraví i efektivitě.

mé hlavní reference

poptejte školení pro vaši organizaci

Potřebujete poradit?

Zavolejte mi na

+420 724 890 016