Kurzy pro firmy

naučím vás lépe zvládat stres a cítit více vitality v práci

Pořádám workshopy, přednášky i kurzy pro firmy, neziskové organizace i vzdělávací instituce – naživo i online.

Pomohu Vám rozvíjet mindfulness, které má vědecky dokázané příznivé efekty na lepší zvládání stresu, prevenci vyhoření, zlepšení pracovních vztahů i zvýšení efektivity a pracovní angažovanosti (Good et al. 2016, Sutcliffe et al. 2016; Vich 2015).

Popularitu mindfulness v businesse pomohly získat společnosti jako Google, McKinsey nebo Intel, které začaly aplikovat kurzy a workshopy jako jedny z prvních. Dnes se již mindfulness hojně praktikuje vše všech typech i velikostech společností.

Lidem v organizacích také pomáhám zlepšovat komunikaci a zpětnou vazbu, zefektivnit práci s časem (time management a práce s prokrastinaci), rozvíjet leadershipové dovednosti manažerů a zvyšovat motivaci pracovníků.

 Podrobnější popis mých produktů naleznete níže.

mé hlavní reference

Hlavní Témata, která školím

mindfulness a zvládání stresu

Naučíte se zvládat pracovní stres a přecházet vyhoření pomocí mindfulness.

Náročný klient, nedokončené projekty, životní změny, zdravotní problémy, nepříjemný kolega – to vše a mnohé další nás občas dostává pod tlak.

Stres není sám o sobě špatný, pokud je ho však příliš mnoho, škodí našemu zdraví i efektivitě a může přerůst i v syndrom vyhoření.

Na workshopu se seznámíte s mindfulness a laskavostí, dvěma osvědčenými přístupy, které Vám pomohou získat větší lehkost a pohodu v každodenním životě i větší vyrovnanost při zvládání psychicky náročných situací.

sebelaskavost a zvládání neúspěchů

Dozvíte se jak čelit výzvám a neúspěchům s větší lehkostí, nadhledem a péčí o sebe.

Rychlé změny a nepředvídatelnost současného světa přes nás staví spoustu výzev v osobním i pracovním životě.

Velkou pomocí v této situaci je pro nás sebelaskavost, která nám pomáhá být více přátelští a podporující sami k sobě, především v krizových situacích a osobních selháních.

Na workshopu si ukážeme jak lze sebelaskavost rozvíjet doma i v práci a jak díky ní vnést více klidu a zdravého režimu do svého každodenního režimu.

mindfulness & time management

Jak si efektivně zogranizovat svůj čas a nastavit zdravé hranice mezi prací a osobním životem.

Na workshopu si představíme osvědčené metody time managementu, které vám pomohou lépe plánovat svůj čas a efektivněji dosahovat  pracovních cílů.

Mindfulness vám zároveň pomůže lépe respektovat svoji osobnost a díky tomu zavést do svého života metody a návyky, které s ním budou více v souladu. Mindfulness je zároveň skvělou cestou pro nastavení zdravých hranic mezi prací,  odpočinkem a rodinou.

Díky vhodnému využití mindfulness tedy můžete z metod time managementu čerpat dlouhodobě a skutečně tak zefektivnit svoji práci.

poptejte školení pro vaši organizaci

Potřebujete poradit?

Zavolejte mi na

+420 724 890 016