meditační Nahrávky

naučte se rozvíjet mindfulness i laskavost a lépe zvládat stres

Vítejte v sekci meditačních nahrávek mindfulness a laskavosti. 

Všechny níže uvedené nahrávky jsou Vám volně a zdarma k dispozici pro vaše osobní účely, k poslechu i ke stažení. 

Pokud se Vám mé nahrávky líbí, budu velmi rád za vaši libovolnou finanční podporu (viz níže). 

Meditace chvilka pro sebe

Tato meditace je základní praxí mindfulness (všímavosti). Pomůže vám lépe vnímat tělo, dech, myšlenky a pocity. Představuje nejjednodušší cestu, jak lépe zvládat stres i náročné emoce a posílit svoji bdělost.

Meditace trvá 8 minut.

Meditace Body-scan

Body-scan”vám pomůže lépe vnímat tělo, všímat si jeho jednotlivých částí a přirozeně uvolnit napětí a stres v něm nahroměděný. Pro řadu lidí je tato praxe účinnou cestou jak zkvalitnit svůj spánek.

Meditace trvá 30 minut.

Meditace Rekapitulace

Meditace rekapitulace rekapitulace vám pomůže reflektovat uplynulé období a díky tomu zakončit  den s větším klidem a lehkostí 🍀 Pravidelné praktikování této meditace také zlepšuje paměť 🙏

Praxe trvá 12 minut.

Meditace dechu

Meditace dechu vám pomůže hlouběji se ponořit do přítomného okamžiku skrze vědomé dýchání. Pokud máte rádi delší jednoduché meditace, tato praxe by vám mohla vyhovovat. 

Praxe trvá 20 minut.

Meditace sebelaskavosti

Velmi důležitá praxe zaměřená na rozvoj přátelského, milujícího a podpůrného postoje vůči sobě. Tyto praxe jsou zaměřeny především na péči o nejkřehčí část v nás – naše vnitřní dítě. Schopnost postarat se o naše vnitřní dítě vede k rozvoji bezpečí a zdravého sebevědomí v našem životě.

Meditace Laskavosti

Praxe laskavosti se zaměřuje na rozvoj přátelského, milujícího a podpůrného postoje vůči druhým lidem. Tato praxe je cestou jak se více uvolnit ve společnosti a zklidnit svoji mysl i emoce.

SEZNAM VŠECH NAHRÁVEK S ODKAZY KE STAŽENÍ​

Možnost podpory

Za váš finanční příspěvek moc děkuji

klasické bankovní spojení

369693396 / 2010 (Fio Banka)

platba přes Paypal

paypal.me/marekvich