online kurzy

Naučte se lépe zvládat stres z pohodlí vašeho domova

Jednu z nejsnadnějších cest, jak začít s mindfulness, zvládáním stresu a vědomým style života představují online kurzy.  Z pohodlí svého domova se můžete s mindfulness seznámit a osvojit si jeho základní praxe. 

Online kurzy tvořím společně s mými kolegy a přáteli z Mindfulness Clubu.

Jak zlepšit pozornost a zachovat si nadhled pomocí MINDFULNESS

Tento kurz je poměrně obsáhlým úvodem do mindfulness (všímavosti). Dozvíte se zde co je všímavost,  jak ji můžete udržitelně rozvíjet ve svém životě a jak díky ní můžete zlepšit pozornost i lépe zvládat stres. Součástí kurzu jsou 3 vedené meditace. Ačkoliv se jedná o základní kurz, jde více do hloubky, proto je vhodný pro úplné začátečníky i pokročitejší.

Ačkoliv jsem v minulosti již natočil pár online kurzů a desítky podcastů, tento kurz je doposud mým nejlepším úvodem do mindfulness.

Pokud chcete kurz ochutnat, podívejte se níže na jeho první video, které obsahuje úvodní meditaci a vysvětlení, co je mindfulness a jaké jsou jeho výhody.  

Kurz si můžete zakoupit skrze web Mindfulness Clubu. Podpoříte tím také rozjezd naší připravované internetové televize o mindfulness, józe a vědomého stylu života.