Online kurzy

Naučte se lépe zvládat stres a zvyšte svoji osobní efektivitu z pohodlí Vašeho domova

V této sekci najdete seznam všech užitečných kurzů a videí, ve kterých účinkuji. Některé jsou placené, jiné jsou zdarma přístupné. Výhledově se chystám vytvořit ucelené online kurzy, které půjdou do hloubky problematiky mindfulness. Do té doby Vás zde zvu ke sledování toho, co jsem zatím spolu-vytvořil.  

Průvodce mozkem a myslí

Nejnovější počin, ke kterému jsem se měl možnost přidat je skvělý kurz “Průvodce mozkem s myslí” od Brain We Are. Moji část (meditaci Laskavosti) zde naleznete v bonusových materiálech. Celý kurz vám vřele doporučuji. 

Při zakoupení zadejte do sekce kód VICH a obdržíte 10% slevu.

mindful podcast

Zvu vás ke sledování série mých video-podcastů, které vám poskytnou hlubší vhled do oblastí zdraví, mezilidských vztahů, zvládání krizí, hledání štěstí a svobody. Na svém vlastním životě a příběhů z nich demonstruji, jak mindfulness a prakticky uchopená spiritualita může pomoci a stát se silnějším a svobodnějším členem dnešní společnosti. 

Všechny díly jsou veřejně zdarma k dispozici. Novější epizody jsou nahrány v HD a 4K kvalitě s prvotřídním zvukem

Základy Mindfulness - SEDUO.CZ

Před několika lety jsem ve spolupráci se Seduo.cz vytvořil 2 online kurzy, které slouží jako ucelený a svižný úvod do základů mindfulness a zvládání stresu.

Po stránce projevu a gestikulace mám ke kurzu své výhrady, obsahově si však za ním dodnes stojím. Kurzy také obsahují velmi pěkně zpracované meditace.