Mindfulness &
time management

Naučíte se efektivně zorganizovat čas a zvládat prokrastinaci

Na tomto workshopu si představíme několik přístupů a principů time managementu, které vám pomohou lépe plánovat svůj čas, zlepšit své návyky a efektivněji dosahovat svých pracovních cílů.

Dozvíte se také, jak efektivně eliminovat vyrušení, které jsou jedním z hlavních důvodů snížené pracovní efektivity a úbytku energie v práci. V tomto směru vám pomůže především seznámení s mindfulness (všímavosti) – osvědčené cestě pro zlepšení pozornosti.

Co se dozvíte

Jak efektivněji zvládat každodenní úkoly.

Jak zlepšit svoji pracovní pozornost a snížit rozptýlení mysli.

Jak účinně zvládat pracovní i osobní stres.

Jak si nastavit zdravé hranice mezi osobním a pracovním životem.

Jak zlepšit své pracovní i osobní návyky při práci s časem.

Jak účinně relaxovat a odpočívat.

O mindfulness

Návrat do přítomnosti

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Všímavost byla vědeckými studiemi opakovaně prokázana jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Jaké techniky a principy si osvojíte

metody time-managementu pro zvýšení osobní efektivity (TODO listy, kalendář, první z rána, pravidlo 2 minut, schůzka sám/a se sebou,  chytré využití technologií a další).

metody “akční tabulky” a “checklistu návyků” pro analýzu a změnu návyků při práci s časem

Metody eliminace vyrušení a nastavení zdravých hranic mezi osobním a pracovním životem

Základní meditace mindfulness “chvilka pro sebe” pro zvládání denních stresových situací

Pro koho je školení vhodné

Pokud chcete ve své organizaci nebo týmu zlepšit efektivitu práce, především ve smyslu lepší práce s časem a snížení prokrastinace, toto školení vás v tom podpoří. Ačkoliv je time management známou disciplínou, opakovaně se ukazuje, že něm má většina lidí mezery. Toto školení vám rozšíří obzory o prověřených metodách time managementu a zároveň vám ukáže, jak změnit svém návyky směrem k vaší větší efektivitě i spokojenosti. 

Podmínky školení

Školení je možné realizovat prezenčně (živě ve fyzických prostorech) nebo online. 

Dle počtu lidí si můžete objednat buď workshop (do 20-ti lidí), přednášku (nad 20 lidí) nebo individuální sezení. Školení je možné realizoval jako dvouhodinové, půldenní (3,5 h) nebo celodenní (7 h). 

Pokud máte o školení zájem, stačí vyplnit tabulku níže. Na základě toho vám pošlu nezávaznou cenovou nabídku a více informací. Pokud preferujete telefonickou dohodu, zavolejte mi na můj telefon + 420 724 890 016. 

Těším se na naši spolupráci. 

 

Máte o školení zájem? Napište mi