online workshop mindfulness

jak zvládat stres a předcházet vyhoření

Náročný klient, nedokončené projekty, životní změny, zdravotní problémy, nepříjemný kolega – to vše a mnohé další nás občas dostává pod tlak.

Stres není sám o sobě špatný, pokud je ho však příliš mnoho, škodí našemu zdraví i efektivitě a může přerůst i v syndrom vyhoření.

Na školení zvládání stresu se seznámíte s mindfulness (všímavostí),  která Vám pomůže získat větší lehkost a pohodu v každodenním životě i větší vyrovnanost při zvládání psychicky náročných situací.

Z workshopu (pouze částí, ve které budu mluvit já a nikoliv vy) bude pořízena kvalitní nahrávka, ke které po jejím zpracování obdržíte neomezený přístup. Tím se zvýší jeho praktický dopad pro váš každodenní život. 

co se na workshopu dozvíte

Jak účinně zvládat každodenní stres.

Jak cítit více radosti a lehkosti v každodenním životě.

Jak se zklidnit v emočně náročných situacích.

Jak zlepšit svoji soustředěnost a pracovní efektivitu.

Jak překonat únavu nebo nespavost.

Jak úspěšně relaxovat.

jaké techniky si osvojíte

Základní meditace mindfulness “chvilka pro sebe” pro zvládání denních stresových situací

Meditace “body-scan” pro rozvoj radosti a klidu v těle i mysli.

Praxe rekapitulace a vděčnosti pro mentální úklid po náročném dni

Doporučení pro zvýšení radostnosti, bdělosti a redukci stresu v každodenních situacích

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

organizační informace a přihlášení

KDE: Online (ZOOM)

KDY: Středa 22. 3. 2023 od 18:00 do 20:00

CENA PRO VEŘEJNOST: 490 Kč

CENA PRO ČLENY MINDFULNESS CLUBU*:  ZDARMA

*Členové mindfulness clubu, kteří si zakoupili roční členství, více informací níže.

Z workshopu (pouze částí, ve kterých budu mluvit já a nikoliv) bude pořízena kvalitní nahrávka, ke které po jejím zpracování obdržíte neomezený přístup. Tím se zvýší praktický workshopu na váš každodenní život.

Akci pořádám společně s Mindfulness Clubem. Vstupenky můžete zakoupit skrze jeho rezervační systém.

Staňte se členem mindfulness clubu

získejte vstup na akci zdarma a řadu dalších výhod

Zvu vás do komunity Mindfulness Clubu, kterou aktivně spolu-tvořím s mými přáteli a kolegy lektory. Jako novému členovi vám nabízíme podporu na vaší cestě rozvoje mindfulness a laskavosti. Ať už máte zájem lépe zvládat stres či emoce, podpořit své zdraví a nebo cítit v životě více klidu a svobody a nebo jen chcete být v kontaktu s lidi, kteří se zajímají o vědomý styl života – naše komunita vás v tom podpoří.

Aktuálně vypsané kurzy a výcviky

online workshop

2023-03-22 | Jak zvládat stres pomocí mindfulness: online workshop

Zvu vás na online workshop mindfulness (všímavosti). Dozvíte se jak lépe zvládat stresové situace i náročné emoce a jak předcházet syndromu vyhoření. Odnesete si techniky, které vám pomohou vnést více klidu a radosti do pracovního i osobního života.

ecstatic dance

2023-03-30 | Ecstatic Dance v Praze-Poznejte mé Djské Já

Srdečně vás zvu na ecstatic dance – párty bez alkoholu a drog, na které budu hrát jako Dj. Ecstatic dance je vlastně forma, jak meditovat a pečovat své duševní i fyzické zdraví v pohybu. Čeká vás multižánrový hudba a přátelská atmosféra. Těším se na vás.