roční výcvik pro lektory mindfulness ve vztazích (RMT)

získáte kvalifikaci lektora mindfulness

Srdečně Vás zvu do ročního výcviku pro lektory Relational Mindfulness Training (RMT)Výcvik zahrnuje sedm víkendových setkání a jedno pětidenní setkání o celkovém počtu 130 prezenčních hodin.

Absolvováním výcviku získáte kvalifikaci pro vedení osmitýdenního kurzu Relational Mindfulness Training (RMT). Osvojíte si také dovednosti pro vedení všech základních praxí mindfulness (všímavosti) a laskavosti a naučíte se facilitovat porady a diskuse.

Výcvik vedu společně s Janem Burianem a Robertem Kučerou.

Tento výcvik bude již třetím úspěšně realizovaným lektorským výcvikem RMT. Jako absolventům lektorského výcviku Vám nabídneme nejen možnost tento program učit, ale stát se jeho spolutvůrci a pomoci nám tento program dále vylepšovat a šířit ho do dalších oblastí (základní vzdělávání, klinické prostředí, apod.) i regionů.

Výcvik bude probíhat v Ekocentru Loutí, které je situováno do krásné přírodu u Slapské přehrady (cca 35 Km od Prahy). První setkání bude zahájeno v pátek 13. 10. 2023 v 18:00. 

Skupina je omezena na 18 lidí.  

Pro závazné přihlášení se stačí zaregistrovat prostřednictvím formuláře na konci této stránky, na základě toho Vás vyzveme k úhradě  15 % zálohy z celkové ceny kurzu. Po uhrazení zálohy budete mít rezervované místo.

 

Máte jakékoliv dotazy?

marek.vich@mindfulnessclub.cz

+420 724 890 016

Aktuálně vypsané kurzy a výcviky

online workshop

2023-03-22 | Jak zvládat stres pomocí mindfulness: online workshop

Zvu vás na online workshop mindfulness (všímavosti). Dozvíte se jak lépe zvládat stresové situace i náročné emoce a jak předcházet syndromu vyhoření. Odnesete si techniky, které vám pomohou vnést více klidu a radosti do pracovního i osobního života.

ecstatic dance

2023-03-30 | Ecstatic Dance v Praze-Poznejte mé Djské Já

Srdečně vás zvu na ecstatic dance – párty bez alkoholu a drog, na které budu hrát jako Dj. Ecstatic dance je vlastně forma, jak meditovat a pečovat své duševní i fyzické zdraví v pohybu. Čeká vás multižánrový hudba a přátelská atmosféra. Těším se na vás.