mindfulnesscon 2023

Online konference o zvládání stresu

Srdečně vás zvu na praktickou jednodenní online konferenci MindfulnessCON 2023, která bude věnována oblasti zvládání stresu a prevenci pracovního vyhoření.

Odnesete si metody a návody, jak stres lépe zvládat doma i v práci, a jak se celkově lépe cítit ve vašem životě.

Z akce budou pořízeny kvalitní záznamy, ze kterých posléze sestavíme online kurz. Pokud si zakoupíte vstupenku, budete mít k následnému online kurzu neomezený přístup. Benefity z akce tedy můžete čerpat dlouho po jejím skončení.

Akcí pořádám společně s mými kolegy z Mindfulness Clubu a sám na ni budu účinkovat. Kromě mě se mezi dalšími lektory můžete těšit na Andreje Jeleníka, Kami Dvořákovou, Honzu Buriana, Terezu Hausmanovou, Víta Aoru a řadu dalších.

Těším se na vás.

Co si odnesete z Mindfulnessconu

Dozvíte se, jak lépe zvládat stresové situace.

Pochopíte, jak stres funguje a jak se s ním skamarádit.

Odnesete si několik metod snižování stresu a prevence vyhoření.

Dozvíte se, jak lépe zvládat nejistotu i úzkost a kultivovat klidnou mysl.

Zjistíte jak vnést radost i lehkost do svého života.

Poznáte přední lektory v oboru mindfulness a seberozvoje u nás.

Získáte neomezený přístup ke kvalitním video záznamům.

stres jako jedna z hlavních výzev současnosti

Není tolik známých pojmů, jako je stres. Žijeme v rychlé a divoké době plné nejistot a nenadálých změn. Stres není sám o sobě špatný, pokud ho ale zažíváme příliš často a příliš mnoho, má neblahý vliv na naši psychiku i zdraví. Dle studií se jedná zejména o sníženou imunitu, rychlejší stárnutí, pracovní vyhoření a vyčerpání organismu, posílení příznaků úzkosti nebo deprese, snížená chuť do života i práce.

stres může být i spojenec

Na akci se seznámíte s metodami a principy, které vám pomohu stresu lépe porozumět a učinit z něj spojence na cestě za úspěšným, šťastným a zdravým životem. Dozvíte se, jak lépe zvládat stres a úzkost pomocí mindfulness, laskavosti k sobě, józe, psychohygieně i změně mindsetu. 

Společně se na problematiku zvládání stresu podíváme z více úhlů. Odnesete si sadu praktických nástrojů, které vám pomohou v každodenním životě.

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Místo konání a termíny

Akce proběhne Online skrze ZOOM

V sobotu 29. 4. 2023, 9:30 – 16:00

Více informací o online formátu najdete na stránkách akce, viz odkaz níže.

Cena akce a přihlášení

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ DO 21. 03. 2023: 770 Kč

STANDARDNÍ VSTUPNÉ OD 22. 03. 2023: 1 370 Kč

ČLENOVÉ MINDFULNESS CLUBU (STANDARDNÍ i ZLATÍ)*: 0 Kč

Vstupenka zahrnuje vstupné na akci v den jejího konání a poté díky ní získáte i neomezený přístup do online kurzu zvládání stresu, který bude sestaven se všech příspěvků akce.

* Pokud máte roční standardní nebo zlaté členství v Mindfulness Clubu, máte vstup na akci zdarma. Více informací o členství naleznete níže.

Více informací, včetně možností přihlášení najdete na stránkách akce.

Staňte se členem mindfulness clubu

získejte vstup na akci zdarma a řadu dalších výhod

Zvu vás do komunity Mindfulness Clubu, kterou aktivně spolu-tvořím s mými přáteli a kolegy lektory. Jako novému členovi vám nabízíme podporu na vaší cestě rozvoje mindfulness a laskavosti. Ať už máte zájem lépe zvládat stres či emoce, podpořit své zdraví a nebo cítit v životě více klidu a svobody a nebo jen chcete být v kontaktu s lidi, kteří se zajímají o vědomý styl života – naše komunita vás v tom podpoří.

Aktuálně vypsané kurzy a výcviky

online workshop

2023-03-22 | Jak zvládat stres pomocí mindfulness: online workshop

Zvu vás na online workshop mindfulness (všímavosti). Dozvíte se jak lépe zvládat stresové situace i náročné emoce a jak předcházet syndromu vyhoření. Odnesete si techniky, které vám pomohou vnést více klidu a radosti do pracovního i osobního života.

ecstatic dance

2023-03-30 | Ecstatic Dance v Praze-Poznejte mé Djské Já

Srdečně vás zvu na ecstatic dance – párty bez alkoholu a drog, na které budu hrát jako Dj. Ecstatic dance je vlastně forma, jak meditovat a pečovat své duševní i fyzické zdraví v pohybu. Čeká vás multižánrový hudba a přátelská atmosféra. Těším se na vás.