Mindful Camp: letní oslava přítomnosti

OSLAVME SPOLEČNĚ PŘÍCHOD LÉTA VŠÍMAVÝM A LASKAVÝM ZPŮSOBEM

Srdečně Vás zvu na druhý ročník  Mindful Campu – letní všímavé oslavy v přírodě a jedinečného osobního setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života.

Na akci budu účinkovat a zároveň ji spolupořádám s mými přáteli z Mindfulness Clubu. Tato akce je tedy možnost, jak se potkat osobně v přítomnost dalších skvělých lidí, kteří se zajímají o mindfulness, osobní rozvoj a duševní zdraví.

Program je sestaven tak, aby chvíle klidnějších meditací a workshopů mindfulness a sebelaskavosti byly v rovnováze s pohybem, hudbou a oslavou.  

Na akci se také dozvíte, jak lépe zvládat nejistotu a stres, zklidnit svoji mysl a podpořit své psychické i fyzické zdraví.
 
Kromě mě se na akci můžete těšit na další skvělé lektory mindfulness a terapeuty, jako Jana Buriana, Terezu Hausmanovou, Roberta Kučeru a řadu dalších. 
 
Setkáme se v počtu do 100 lidí, díky tomu budeme mít možnost hlouběji se mezi sebou propojit.

Mindfulness a sebelaskavost

vědecky podložené kvality psychického rozkvětu

Mindfulness (všímavost) je schopnost plně prožívat přítomný okamžik a s nadhledem i se zájmem objevovat, co se v něm odehrává. Mindfulness bylo společně se sebelaskavostí vědeckými studiemi opakovaně prokázano jako účinná cesta pro zvládání stresu a nejistoty, prevenci vyhoření, posílení pracovní angažovanosti a motivace, zlepšení soustředění, psychické odolnosti i pocitu osobního štěstí.

Místo konání a termíny

Sklenářka (Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí)

Začátek akce: Čtvrtek 20. 7. cca od 18:00 (přesný čas upřesníme v roce 2023)

Konec akce: Neděle 23. 7. cca ve 14:00 (přesný čas upřesníme v roce 2023)

Finální program akce vypustíme nejdéle v červnu 2023.

Cena akce a přihlášení

NEJVÝHODNĚJŠÍ VSTUPNÉ DO 22. 11. 2022: 2 900 KČ

ZLEVNĚNÉ VSTUPNÉ OD 23. 11. 2022: 3 900 KČ

STANDARDNÍ VSTUPNÉ OD JARA 2023:  4 500 KČ 

Více informací, včetně možností přihlášení najdete na stránkách akce.

Aktuálně vypsané kurzy a výcviky

festival

2023-07-20 | Mindful Camp: Letní oslava přítomnosti

Srdečně Vás zvu na letní všímavou oslavu v přírodě a jedinečné osobní setkání všech příznivců všímavého a vědomého stylu života. Tato akce je možnost, jak se potkat osobně v přítomnosti spousty dalších skvělých lidí, jógy i mindfulness.