doporučuji & propojuji

projekty a produkty, které obohatí váš život

Vedle mé lektorské činnosti také aktivně působím a spolu-tvořím v několika projektech, které mají za cíl zlepšovat podmínky v naší současné společnosti a pomáhat lidem i organizacím se vyvíjet. Je mi ctí, že vám tyto projekty nyní mohu představit.

mindfulness club

Komunitu praktikujících, lektorů i výzkumníků z oblasti mindfulness v ČR a na Slovensku.

Pokud chcete poznat další lidi, kteří se zajímají o mindfulness, nebo byste rádi zažili jiné lektory, Mindfulness Club je místem pro vás. Našim cílem je přibližovat oblasti mindfulness, sebe-laskavosti i zvládání stresu každému člověku. Porádáme konference, vícetýdenní kurzy, výcviky pro lektory i otevřené workshopy do dobrovolné vstupné. Mrkněte na to sami a přijďte se podívat na nějakou akci. Je možné, že se tam potkáme 🙂

Evolucio space

Podpůrný prostor pro každého, kdo chce rozvíjet své podnikání nebo organizaci moderním, participativním a transparentním způsobem.

Jsem jedním z hrdých spolu-tvůrců Evolucia -“evolučního hubu”, který sdružuje lidi, kteří se zajímají o nové modely spolupráce postavené na autonomii, zodpovědnosti a lidskosti. Pokud ve svém podnikání nebo manažerské činnosti hledáte alternativu k tradičním byrokratickým a hierarchickám způsobům budování organizací, v Evoluciu jste na správném místě. Poznáte zde lidi na stejné vlně a získáte podporu pro zavedení moderních stylů řízení (holakracie, tyrkysové organizace, samořízení, svoboda v práci, apod). do své organizace.

 

lov3sonic

Mé Djské alterego

Hudbu a tanec vnímám jako další důležitou součást rozvoje lidí a proto se posledních pár let věnuji i Djingu. Zvládám hrát velké rozpětí hudebních žánrů, od housu, techna, psytrance i drum n bass, přes dubstep a tribal trap až po ambientní i etnickou hudbu a dark folk. I z tohoto důvodu nyní působím především na scéně Ecstatic Dance, kde probíhají vědomé akce založené na multižánrové hudbě, bez alkoholu a drog. Uvolnit se bez podpůrných látek není tak těžké a výhodou je, že se během toho můžete hodně dozvědět sami o sobě i o svém těle a nebude následovat kocovina. Do budoucna plánuji vytvořit web, zatím mě můžete sledovat na sítích.